Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Žaluzie

Žaluzie...Domažlice, Klatovy, Tachov, Stříbro, Mariánské Lázně, Plzeň a okolí, České Budějovice, Písek, Strakonice, Praha.

 

Horizontální žaluzie

horizontální žaluziehorizontální žaluzieHorizontální žaluzie zajišťují a umožňují ideální ochranu před slunečním zářením takřka u všech typů oken používaných jak pro průmyslové využití, tak i v soukromí. Pro jejich schopnost odrážet světlo a teplo, dlouhou životnost, snadnou obsluhu i údržbu a estetičnost, se staly tyto žaluzie nepostradatelným dekorativním i funkčním prvkem při řešení interiérů a designu budov.
Využití:
- stropní montáž
- stěnovou montáž před okno
- pro montáž přímo na okenní křídlo         
- pro montáž do sešroubovaných oken (pouze meziokenní žaluzie).

Isotra systém

ISOTRA SYSTÉMISOTRA SYSTÉMTyto žaluzie se staly velmi oblíbenými a žádanými, zejména pro svůj elegantní vzhled dokonale splývající v interiéru s plastovými okny, hliníkovými okny a dřevěnými eurookny. Nosné prvky tvoří kvalitní hliníkové tažené profily nebo válcované plechové profily elegantního tvaru. Všechny upevňovací prvky jsou překryty plastovými krytkami, jednoduché ovládání zajišťuje kuličkový řetízek sloužící jak k naklápění lamel, tak i k jejich vytahování a spouštění (systém monocommand).

Dokonalé překrytí vnitřního ovládacího mechanismu žaluzie horním Al, případně Fe profilem, chrání systém před poškozením a prachem.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzieVertikální žaluzieVertikální žaluzieVertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru. Uplatňují se jako dekorativní estetický prvek při řešení reprezentačních prostor významných firem, pracovního prostředí, a taktéž dotvářejí atmosféru pohodlí a elegance domova. Často nahrazují tradiční bytové prvky jako jsou záclony či závěsy.

NAVRCHOLU.cz

NAVRCHOLU.cz
optimalizace PageRank.cz TOPlist

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek